Kurumsal

2014 yılında kalıpçılık sektörüne adım atan Metsa Kalıp, üretime kendi kalitesini taşıyan bir firma... Alanında uzman çalışanlarıyla profesyonel hizmetin adreslerinden olan Metsa Kalıp, uluslararası standartlarda üretim yapıyor.

Türk çalışma ahlakını, çağın yüksek teknolojisi ile bütünleştiren firma, müşteri memnuniyetini garanti ediyor. Kalıp imal ettiği diğer firmaların ihtiyaçlarına ve beklentilerine yönelik çözümler üretmekte. Seri üretimde kullanılacak kalıpların üretimine dair sorumluluğun ve önemin bilincinde bir müşteri anlayışıyla, kaliteyi her zaman çizginin üzerine tutmayı başarmaktadır.

Pek çok sektörün gelişmesine ön ayak olan kalıpçılık, Metsa Kalıp'la daha güvenli ve sağlıklı bir üretimin garantisi. Dayanıklı tüketim mallarının imalatında özellikle tercih edilen kalıp, sektörün Türkiye'nin ihracatındaki payını artırmasını sağlamış. Dünyada Türk markalarının tercih edilmesinin ilk nedenlerinden biri de kalıpçılık sektöründe görülen gelişme ve teknolojinin bu sektöre hızla uygulanmaya başlamasıdır.

Birçok sektöre hizmet veren Metsa Kalıp, ürettiği kalıplarla Türk ekonomisine; beyaz eşya, motor, otomotiv ve elektronik gibi alanlarda katma değer sağlamaktadır. Kalifiye elemanlar ve uzun-yorucu bir üretim aşamasıyla imal edilen kalıplarla; sizlerin çalışma şartlarınızda ve emeğinizde tasarruf sağlanacak, daha kısa bir sürede üretim yapılacak ve daha az enerji sarfedeceksiniz.

“Üst yönetim her şeyi çok iyi görmesine rağmen durum öyle olmaya bilir veya öyle algılanmıyor olabilir. Bunun için şirketiniz ve ürünleriniz hakkında dış algılamaları ölçümlemelisiniz.”

Metsa Kalıp
Kurum Prensipleri
  • Haksız rekabeti kabuletmezler.
  • Verdiği sözleri yerine getirmede özen gösterirler.
  • Kendisine haksız rant talep edilmesini kabul etmez.
  • Yüksek ahlaka uygun tutum ve davranış içinde olurlar.
  • Toplumsal sorumluluğun gereklerini yerine getirirler.

Kaliteli üretimin adresi olan Metsa Kalıp, tecrübeli ve eğitimli kadrosu ve yüksek teknolojiyi bu sektöre taşıyan teknolojik üretim makineleri ile istediğiniz kalıpları istediğiniz sürede temin etmenin en güvenli yolu. Size kaliteli ürünleri uygun fiyatlara bulma ayrıcalığını da sunmakta.